Certifikáty ISO

ISO 9001

Od roku 1999 má firma zavedený a certifikovaný systém řízení kvality produktů podle normy ISO 9001

Ochrana spotřebitele

Subjektem příslušným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů mezi námi a našimi zákazníky – spotřebiteli je ve smyslu ust. § 20e písm. d) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, Česká obchodní inspekce. S případným návrhem na zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu se obracejte na adresu Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Více informací naleznete na internetové adrese České obchodní inspekce www.coi.cz.

S & H stavebniny s.r.o.

S & H stavebniny s.r.o. vznikly v roce 2003, jako součást stavební firmy. V roce 2005 byly změněny jako S & H stavebniny s. r. o., Rokycany.

K dostání je zde veškerý stavební materiál vč. střech a klempířských prvků a služeb s tím spojených. Součástí je také fasádní studio, které nabízí zateplovací systémy, pastovité omítky, fasádní a interiérové barvy, laky a lazury.

Od roku 2015 převzaly „Stavebniny" středisko „Obchod" zabývající se prodejem zboží voda-topení – velkoobchod a maloobchod.

Venkovní rozvody pitné vody: trubky a tvarovky PVC, litina, HD-PE, LD-PE, vč. spojovacího materiálu, armatury, těsnění, zemní soupravy, poklopy litinové i betonové (čtvercové, kulaté), mříže, hydranty podzemní i nadzemní.

Vnitřní rozvody pitné vody: PPR trubky a tvarovky vč. tepelné ochrany, HT trubky a tvarovky pro médium 90 st. teplé vody, kulové armatury, vodovodní baterie,regulátory vody, manometry, mosazné trubky, rychlospojky pro LDPE potrubí.

Odpadní rozvody vody: kanalizační trubky a tvarovky, zpětné klapky proti vzduté vodě, čistící kusy, šachtová dna, uliční a dvorní vpusti vč. mříží a odpadních košů (provedení plast a beton), revizní šachty PVC.

Ostatní: betonové trubky, šachtová stupadla, pozink. i hliníkové poklopy na zadláždění, PVC poklopy a těsnění PVC vodotěsné, plynotěsné, objímky pro uchycení trub vč. šroubu kombi, závitové tyče, hmožděnky, příruby ocelové ploché-krkové-volné, točivé, radiátory vč. měděných trub a tvarovek.

 

© Copyright 2013 - S & H stavební a obchodní firma spol. s.r.o. Realizace Jan Kučera